Katalog wystawców

Home / Katalog wystawców
Kategoria firmy
Hala
AESCO_logo_RGB_kwadrat.png

„Mierz finanse na zamiary. Zawodowo” – to nasze motto. Pomagamy zdobywać finansowanie dłużne, które da się łatwo spłacić.

Nasze usługi dla JST i spółek komunalnych to przede wszystkim:
•Optymalizacja finansowania inwestycji,
•Emisja obligacji, w tym przychodowych,
•Restrukturyzacja zadłużenia,
•Pozyskiwanie finansowania kapitałowego,
•Studia wykonalności,
•Biznes Plany / Modele finansowe.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
155
bis_druk.jpg

Wydawca magazynów branżowych: „Pływalnie i baseny” oraz „Boiska i stadiony”.
Wydawnictwo tworzą osoby z doświadczeniem i od lat związane z branżą.
Nasze osobiste zainteresowania i pasje przekładamy na to, aby wydawane przez nas tytuły dały Państwu jak najwięcej pożytecznych porad, pomysłów i informacji, które przełożą się na Państwa sukces.

Hala / hall
E
logo black.png

Firma BetonBud Sp. z oo w Gorzycach zajmuje się produkcją prefabrykatów betonowych. Od kilku lat zajmujemy się produkcją klocków betonowych, które idealnie nadają się na tworzenie zasieków i boksów do składowania odpadów. Mury tworzone z klocków betonowych spełniają normy REI 240, nie wchodzą w reakcje z odpadami i są obojętne dla środowiska. Beton, z którego są wykonane jest produktem naturalnym.

biomasa - logo NEW stopka (1).png

Biomass Media Group Sp. z o.o. jest wydawcą „ Magazynu Biomasa” oraz dodatków tematycznych „Rynek Pelletu”, „Rynek Biogazu”, poświęconych branży biomasowej. Na łamach czasopisma prezentujemy aspekty wykorzystania biomasy, profesjonalne analizy, wywiady oraz komentarze branżowe. Rzetelna platforma wymiany informacji i opinii na temat biomasy.

Hala / hall
E
Bruk-Bet Solar Logo.png

Firma Bruk-Bet® to czołowy polski producent kostki brukowej i wielkoformatowych płyt brukowych. Bruk-Bet Solar® to wiodący producent wysokiej jakości modułów fotowoltaicznych i BIPV dla zastosowań domowych oraz inwestycji przemysłowych. W skład grupy wchodzi także marka Intrac specjalizująca się w prefabrykatach dla infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej oraz Georyt producent kruszyw.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
114
logo_BI (1).jpg

Wiemy, że o inżynierii można pisać z pasją, dlatego z pasją rozbudowaliśmy portal dedykowany czasopismu Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne. Nasz portal to cała branża inżynieryjna na wyciągnięcie ręki. To baza wiedzy, bieżący serwis informacyjny, opinie, wywiady i komentarze, najnowsze raporty z branży oraz multimedialna galeria zdjęć i filmów.

Hala / hall
E
logo_z_pasem.jpg

Ośrodek Badań Środowiska i Zagrożeń Naturalnych działający w strukturze CBiDGP Sp. z o.o. oferuje akredytowane badania i pomiary: wód i ścieków, osadów, odpadów, gruntów, zanieczyszczeń mikrobiologicznych powietrza, emisji hałasu, zanieczyszczeń pyłowo-gazowych oraz usługi doradcze, ekspertyzowe w zakresie środowiska naturalnego.

logo 2018-08-29 13.56.02.jpg

Eco – Clean Janusz Malanowicz, Gliwice od ponad 27 lat działa na rynku komunalnym w sektorze utrzymania czystości, pielęgnacji terenów oraz gospodarki odpadami.
Nasza ofera:
100 % elektryczne pojazdy komunalne – zamiatarki, śmieciarki
Pojazdy wielofunkcyjne CITY RANGER 2250 – urządzenia małogabarytowe, lekkie, zwrotne, z całorocznym osprzętem
Urządzenia do czyszczenia posadzek przemysłowych

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
110
ekorum_logo_lekk.jpg

Ekorum swoje działania skupia wokół ochrony środowiska, prowadząc działalność o charakterze usługowym, poprzez realizację szkoleń, konferencji, wyjazdów studyjnych, kampanii edukacyjnych. Firma działa na rynku polskim, oferując usługi o charakterze ogólnopolskim oraz międzynarodowym.

Hala / hall
E
elkoplast_logo_400x400px.png

Firma z ponad 20-letnią tradycją zajmująca się produkcją wyrobów metalowych, polietylenowych, z włókna szklanego, przeznaczonych do zbiórki, segregowania i transportu odpadów komunalnych oraz niebezpiecznych takich jak: pojemniki do segregacji odpadów, pojemniki półpodziemne, pojemniki zimowe na piach i sól, kompostowniki, kontenery (dzwony) naziemne, zbiorniki na wodę(deszczówkę) oraz paliwo.

Hala / hall
E
FairPlayPlus_logo_CMYK (1) (1) (1).jpg

Dystrybucja urządzeń i środków czystości, szkolenia i skuteczne obniżenie kosztów utrzymania czystości przy zachowaniu najwyższych standardów. Kompleksowe zaopatrzenie firm sprzątających, itp.. Wyłączny dystrybutor profesjonalnych odkurzaczy i maszyn czyszczących Ghibli & Wirbel oraz maszyny do czyszczenia schodów i pochylni ruchomych.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
119
LOGO GP[4989].png

Firma GP Truck Trading obecnie jest jedną z największych w kraju firmą specjalizującą się w budowie, sprzedaży i serwisowaniu pojazdów komunalnych tj. śmieciarki oraz inny sprzęt dla przedsiębiorstw komunalnych i wodociągowych w tym hakowce, bramowce, wywrotki, piaskarki i urządzenia dźwigowe.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
124
grandsol_logo_poziom_pl.png

Oferta GRANDSOL to innowacyjne formy dotychczasowych produktów, energooszczędne rozwiązania, funkcjonalności ułatwiające codzienne życie, jak również propagowanie źródeł odnawialnych w energetyce. Nasza oferta to: wiaty przystankowe, elementy małej architektury miejskiej: ławki, stoliki, parkowe, mobilne urządzenia ładujące do smartfonów i urządzeń przenośnych oraz carporty.

GRAVIT_logo_pion.png

GRAVIT to autoryzowany dealer maszyn Kubota, Massey Ferguson oraz Manitou. Firma od 29 lat dostarcza Klientom maszyny komunalne oraz rolnicze. Oferta obejmuje sprzęt nowy i używany, jak również wynajem maszyn dla rolnictwa, budownictwa i branży komunalnej.
Sieć 3 oddziałów GRAVIT zapewnia szeroki dostęp do części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i osprzętów.
http://www.gravit.pl

Logo-Hifi Filter-BD.jpg

Grupa HIFI FILTER jest wiodącym europejskim dostawcą systemów i elementów filtracyjnych. Oferujemy szeroki zakres wyrobów i akcesoriów filtracyjnych w celu zaspokojenia rosnącego zapotrzebowania naszych klientów. Nasze rozwiązania w zakresie filtracji obejmują całość zastosowań a nasz doświadczony zespół sprzedażowy zapewnia klientom pomoc w prawidłowym doborze właściwych produktów.

H880-0400_Pion_RGB.jpg

Husqvarna® – wiodący, światowy producent wysokiej klasy profesjonalnych maszyn, narzędzi i sprzętu ochronnego do profesjonalnej pielęgnacji rozległych terenów zieleni miejskiej i komunalnej. W swojej ofercie posiada także innowacyjne usługi i rozwiązania pozwalające na monitorowanie urządzeń i maksymalizację wydajności pracy zarówno maszyn jak i ich operatorów. Husqvarna – Twój Partner w biznesie!

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
101
Logo Hydro-Masz w dobrej rozdzielczości.png

Firma Hydro-Masz zajmuje się sprzedażą maszyn oraz ciągników rolniczych. Jesteśmy generalnym importerem ciągników TYM na terytorium Polski. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć ciągniki rolnicze marki TYM o mocy od 19 do 130KM, ładowarki Ostler oraz Striegel. Oferujemy ciągniki z kompletem maszyn w wersji komunalnej oraz rolniczej. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Hala / hall
E
Stoisko / Stand
167
logo_infor_rok_zalozenia.png

INFOR PL S.A. to największy polski dostawca profesjonalnych informacji o tematyce prawno-gospodarczej. Do najbardziej znanych marek należą m.in. „Dziennik Gazeta Prawna” oraz serwis internetowy infor.pl. INFOR posiada bogaty portfel produktów: czasopisma, aplikacje mobilne, szkolenia, wideoszkolenia, webinaria, a także kompleksowa baza wiedzy INFORLEX.

new_logo_imp.png

Centrum Badawcze PAN KEZO jest najnowocześniejszym w Polsce i jednym z najnowocześniejszych w Europie zespołem laboratoriów badawczych zajmujących się wykorzystaniem energii odnawialnej. Stanowi zaplecze laboratoryjne do realizacji projektów badawczych Instytut Maszyn Przepływowych oraz projektów realizowanych z innymi placówkami naukowymi, JST oraz przedsiębiorcami działającymi w tematyce OZE.

Hala / hall
E
inter_global.png

Sprzedaż: pojazdy inspekcyjne, diagnostyczne i do napraw bezwykopowych, pojazdy ssąco-płuczące, koparki próżniowe, przyczepki do czyszczenia rur
głowice i węże do czyszczenia; kamery do inspekcji TV rur; roboty frezujące IMS, łańcuchy UV; poduszki do blokowania rur; systemy zabezpieczające przed skażeniem i cofką; urządzenia do lokalizacji wycieków; Usługi: lokalizacja wycieków, zabudowy pojazdów

Hala / hall
E
Pokazuje / showing 1 - 20 z 47 wyników / results